Program vystoupení


Program vystoupení je možné vybírat z níže uvedených nabídek, ale nejčastěji po dohodě je možné připravit zcela individuální program ušitý vám na míru. Kam si nás pozvat? Možností je přeci hodně, třeba na hrad, zámek, městské či obecní slavnosti, jarmarky, trhy, dožínky, vinobraní, podnikové večírky, meetingy, prezentační akce, školy v přírodě, dětské tábory, teambulding, firemní akce, filmařské či fotografické počiny. Možností je opravdu mnoho.


Vystoupení - gotika


Vystoupení s ukázkami soubojů různých zbraní a zbrojí z období gotiky. Trvající cca 20 - 30 minut, zakončené zapůjčením zbraní a zbrojí divákům.


Vystoupení - Forbíny Rytířů Mělnických


Vyprávění a zpívání o tom co se nám událo při učinkování, natáčení ... prostě veselé historky ze života Rytířů Mělnických. Doba trvání 3 - 4 hodiny.


Vystoupení - palné zbraně


Vystoupení s ukázkami různých palných zbraní z období gotiky a renesance. Trvající cca 20 - 30 minut, zakončené zapůjčením zbraní a zbrojí divákům.


Vystoupení - historický den


Celodenní akce vhodná především pro školy v přírodě nebo dětské tábory. Jedná se o celodenní historický program zaměřený především na nejvděčnější diváky, jenž jsou vaše děti. Budou jim předvedeny souboje z období gotiky, renesance. Setkají se i s piráty, kteří se utkají se žoldáky. Pro děti jsou připaveny dovednostní hry a soutěže, výcvik mladých rekrutů, lukostřelba. Oblíbené zapůjčení zbrojí a zbraní. A večer bude zakončen ohněchrlením.(c)